Бондар Михайло: "# EnergySecurity # EnergyTalks # EnergySecurityLaw..."

Бондар Михайло в facebook:

# EnergySecurity # EnergyTalks # EnergySecurityLaw # EnergyDiplomacy Об этом сообщает topmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

У понеділок 10 липня будемо проводити спільну дискусію Комітету закордонних справ Hanna Hopko та Комітету ПЕК з питань енергетичної безпеки та енергетичної дипломатії.

До сьогодні Україна успішно і не дуже, а головне ситуативно, від зими до зими, від кризи до кризи, справлялася з новими викликами в енергетиці. Кожна криза, чи то газова, чи то вугільна, ловила нас зненацька і супроводжувалася скандалами, виріше ... ння яких не обходилося без зовнішньої допомоги та політичних баталій на тему...

Сьогодні, після трьох років турбалентності, Україна має вийти на стабільне забезпечення своїх ененргетичних потреб, стати регіональним лідером, енергетичним хабом, а головне - запорукою енергетичної стабільності регіону. У нас є всі передумови для успіху, потрібно реалізувати свій георгафічних та ресурсний потенціал.

Але дня цього ми не можемо петляти від кризи до кризи, а маємо бути проактивними, мати план дій, союзників та добре знати наших ворогів. Україна має мати свою стратегію енергетичної безпеки, відповідальних за даний напрям роботи і чітку, проактивну позицію в усіх міжнародних справах.

Про зовнішні та внутрішні виклики енергетичної безпеки, про основні успіхи та провали енергетичної політики останніх років, про проект закону про енергетичну безпеку та інші варіанти забезпечення сталого функціонування галузі говоритимемо у понеділок, разом з експертами Інститут суспільно-економічних досліджень - ІСЕД Центр досліджень енергетики / EIR Center послами G7, депутатами, міжнародними експертами.

Долучайтеся до дискусії і приймайте рішення разом з нами!

В понеділок 10 липня у Верховная рада України відбудеться круглий стіл Ключова роль України в енергетичній безпеці Європи, в рамках якого буде презентований ... План заходів для зміцнення енергетичної безпеки країни до 2020 року. Дивіться відеокоментар учасниці заходу, народного депутата України Nataliya Katser-Buchkovska про важливість для країни плану, розробленого експертами ІСЕД, та енергетичну дипломатію як ключовий інструмент зовнішньої політики.

Якщо Україна хоче зберегти за собою статус найбільшого транзитера газу до Європи, то має розвивати енергетичну дипломатію та вжити заходів для покращення ситуації в енергетичному секторі.Бондар Михайло


ТОП новости

Вход

Меню пользователя