Вищий антикорупційний суд отримає 3,5 тисячі справ на розгляд

Вищий антикорупційний суд отримає 3,5 тисячі справ на розгляд

Вищий антикорупційний суд, який почне працювати з 5 вересня, отримає на розгляд понад 3,5 тисячі справ. На їрозгляд однієї справи — потрібно буде не менше року. Про це заявила суддя Вищого антикорупційного суду Леся Федорак, передає журналістка Громадського. Об этом сообщает novosti-n.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Справи, які нам надійдуть, розглядатимуть всього 7 колегій. Тобто, на кожну з них - близько 500 справ. Щоб провести лише підготовче засідання для кожного з них потрібно буде не менше п’яти місяців. Щоб провести друге засідання для розгляду по суті складної об’ємної справи потрібно буде ще півроку», - зазначила Федорак.

За її словами, судді Вищого антикорупційного суду не бояться кількості справ і готові працювати цілодобово. Утім, для їхньої ефективної роботи потрібно впровадження законыв, частина з яких має почати діяти одночасно із судом - з 5-го вересня. Найбільш актуальним, на думку судді, є питання підсудності.

hromadske.ua...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1563269905-vishchiy-antikoruptsiyniy-sud-otrimae-3-5-tisyachi-sprav-na-rozglyad.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя